İdeoloji Üretme Çiftlikleri: Üniversiteler

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bugünü anlamak isteyenlere... Bilim ve teknolojinin baş döndürücü bir hızla gelişmesinden dolayı, 21. yüzyıl için Bilim Çağı adı herkesin dilinde yer etmeye ve kafasında kabul görmeye başlamıştı... Dünya da ikiye ayrılıyordu: Bilenler ve Bilmeyenler!Bilenler, Efendi... Bilmeyenler Köle/Sömürge olacaklardı!.. Bu, kaçınılmaz sondur!Efendiler safında yer alabilmenin bir tek şartı var: Bilim üretmek!Peki bilim nerede, nasıl üretilecek? Üniversitelerde!..Geçmiş çağlarda milletler birbirlerinin lokmalarına göz diktiklerinde, meydanlarda savaşırlardı... Halâ da bu yöntem geçerli. Ancak bundan sonra, buna çok fazla ihtiyaç kalmayacak gibi görünüyor!..Bilim üretmesini engelle, yeter!..Nasıl engelleyeceksin?.. Bilim üretme merkezleri olan üniversiteleri, ideoloji üretme çiftliklerine çevir, yeter!* * *Osmanlı'dan itibaren üniversiteler üzerinde oynanan oyunları ve Türkiye üzerindeki etkilerini okuyunca hayrete düşecek, bu günü daha iyi anlayacaksınız.Bugünü anlamak isteyenler için eşsiz bir kitap...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...