İmam Buhari

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Günümüze dek etki ve katkısını kesintisiz koruma meziyetine sahip ınünitaz şahsiyetlerden biri de biyografisini konu edindigimiz imam Buhtlıt'dir. omrünti, Hz. Peygamberin (s.a.s.) sahili hadislerini derlemeye vakfeden ve bunlan sıhhat bakımından tenkid süzgecinden geçirip belli bir metod dahilinde eserlerine aktaran İmam Buhclıt yaptıgı bu nebevi hizmet ile ümmetin efradı tarafından daima hayır ve rahmet ile ydd edilmeyi hah etmektedir. ilk dönemden itibaren ümmetin ilim adamlan üzerine farz hükmünde olan dini mübini Isldm'ın ikinci temel kaynagmı oluşturan Hz. Peygamberin (s.a.s.) sünnetini saglıklı bir şekilde tespit edip eserleriyle sonraki nesillere alztarmayı başaran İmam Buhüri, bu hizmeti ile ümmetin kalbinde hep kabul görmüş ve hayranlık uyandırmıstır. Yaptığımız bu çalışma, ümmetin değerlerinden olan İmam Buhdrrnin okuyucular- tarafından daha iyi tanınmasını saglamayı ve imam Buhdrrnin şalısında muhaddislerin büyük bir fedakd dikta istdm dinine yaptıktan hizmeti tanıtmayı hedgfiemektedir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...