Eşsesli (Müttefik), Eşit-anlamlı (Mütevatı), Ayrı (Mütebayin), Türemiş vb. LafızlarKonuya Söylenen veya Söylenmeyen ile Konuda Bulunan veya Bulunmayanın Anlamının AçıklanmasıBir Konuda Mevcut Olma Şeklindeki Araz Tanımının AçıklanmasıÜzerine Söylenme ve içinde Var olma Arasında Vuku Bulan Karışımlar ve Bunların Hangi Şeylere GötürdüğüTek Bir Şey Bir Yönden Araz Bir Yönden Cevher Olur Şeklindeki Sözün BozukluğuCinsler ile .Bölücü ve Kurucu Fasılların İlişkisi; Bu On Yüksek Cinsin Anlaşılması; Varlıkların Bu On Yüksek Cinse Bölünmesi; Bunların Sayısının On Olması, Bir Cinsin veya Birbirlerinin Altına Girmedikleri ve Bunların Dışında Bir Cins Bulunmadığı HakkındaKategorilerin Sayısında Eksiklik Veya Katılmayı Zorunlu Kabul Edenlerin GörüşleriOn Kategoriden Herhangi Biri İçin Cins Gibi Genel OlduğuVehmedilen ya da Onların Dışında Olduğu VehmedilenŞeyler ve Bu konudaki Sözün TamamlanmasıBirinci, İkinci, Üçüncü Cevher HakkındaCevherlerin Betimleri ve ÖzellikleriNicelik Hakkında Sözün Başlangıcı Göreli Hakkındaki Sözün Başlangıcı ve Eski Tanımı İle Bu Tanımın YorumlanmasıKategori Olan Görelinin Hakikatinin İncelenmesi; Bizzat Göreli ile Kendisine Görelilik Arız Olan ya da Lazım Gelen Arasındaki Fark ve Kategori Olan Görelinin Özellikleri
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...