Kızıl Çember

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bir anda üstüme devasa birgölge düştü. O muhteşem kehribar gözleriyle Lacu sbana bakıyordu.Diğerlerinden çok daha büyüktü.Sarımsı ve turuncu tonları arasında sürekli değişen, sanki yanıyormuş da alevleri dalgalanıyor gibi görünen tüyleri vardı.Kanatlarının parlaklığı sanki keskinmiş gibi hava veriyor ve ışığı yansıtıyordu. Kanatlarına yaklaşıp dokunduğumda bir kuşun tüyünden çok daha yumuşaktı.Geriden bakılınca bir kartal vücuduyla benzeşiyordu ama çok daha kaslıydı.Göğsü oldukça kabarık ve güçlü görünüyor, bacakları kaslı ve sadece benim boyum kadar boyu vardı.O da bacaklarının tüysüz yeriydi.Zaten kendimle onların büyüklüğünü ölçmem pireyle deveyi ölçmem gibi olurdu sanırım. Arka tarafına dönük olduğu için başını tam göremiyordum.Yan tarafından baktığım kadarıyla başı aynı kartalbaşı gibi ve gagası yırtıcı bir kuşunki gibi eğik, sivri ve keskin görünüyordu.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...