Koku İlmi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Koku, tarihler öncesinden gelip yanımıza sığınaneşsiz bir yaren... Atalarımızın hatıraları, yolunakoymak istedikleri yöntemler: kimi zaman bir stratejikimi zaman dimağ yöneticisidir.Koku ikliminde seyahat eden sessiz bir yolcu...Her daim uyanık, her daim tetikte...Kokuyu elinize aldığınızda ise aynı tarihselyolculuk, insanın ve doğanın tabiatına götüreceksizleri.Şaşırıp kalacağınız, insanoğlunun koku uğruna nasılhazırlıklar,nasılyöntemlergeliştirdigördüğünüzde hayran kalacağınız nazenin, enginbir deniz... Sadece insanın fıtratına muasırolmadığının garantisi. Diğer mahlukatların nasılkokuyla var olduğunun habercisi.Bu yüzden her dönemin içerisinde kendinize bir yerbulacağınızdan şüphem yok. Mısır medeniyetininkapısında sağlığına kavuşan Sezar'a, kafa tutan birKleopatra'nın yöntemleriyle kokulanıp, Osmanlısultanlarının kapısında koku nöbetçisi olmayaşimdiden hazırlanın.Bizimkisi kokunun ikliminden bütün kokular dünyasınahoş bir seyahat. Biraz lavanta biraz amber biraz daportakal ile her şeyin değişebileceğinin yargısı.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...