Rosa

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Rosa, Benoni'yle başlayan hikâyenin devamı, bir diptiğin ikinci kısmı. Okurun Pan'dan da aşinaolduğu karakterlerin de uzak yuvası. Nordland'ın kendine has doğası, Hamsun'un diğereserlerinde olduğu gibi, yine başlı başına bir kahraman olarak vücut buluyor bu romanda. Budefa Rosa'ya âşık gezgin öğrenci Parelius'un peşinde sürükleniyor okur, yeni çatışmalar,kavuşmalar ve ayrılıklarla. Toplumsal ve sınıfsal farklılıkların yanında, bu defa engellerbambaşka..."Hamsun'u çevirmek benim için şiir yazmak gibi bir şey." - Behçet Necatigil"Hamsun, insanın duygu ve düşüncelerini olumlu yönde etkileyen yazarlardan biridir. O herbüyük yazar gibi kâinatın sırlarını, görünüşte dar bir çerçeveye sığdırmıştır." - Jakob Wassermann"Hamsun'un eserlerinde tabiatla sanat barış halindedir. Ustalığının nereden geldiğini veya bizinereye sürükleyeceğini sormayınız... Ender olanı kutlayalım. Yani, bir yazarın çağını..." - OskarLoerke
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...