Ömür Uzaklarda Azalmasın

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Zülüce'nin yılanlarıyla yollar kat edecek, on yedi kuyunun suyunun boşaltılmasına ve yıllar önceişlenen bir cinayete tanık olacaksınız...Büyüye çare, yalnız bir kirpinin bulabileceği yerdedir ancak mevsim sonbahar olunca kirpiotunubulmak güçleşecektir...Sansar Sakis'in üzüm bağları, şarap fabrikaları ve kör zindanları...Levanten Simon'la bozulan ticari ilişkileri ve halkın sömürülmesi...Savaş, isyan ve yangın...Küller arasından doğan bir aşk ve aşkların gölgesinde zor bir seçim...Beklenmeyen bir haber ve göç...Bandırma Limanı'nda hüzün dolu bir sahne...Ölülerini bırakıp gidenler ve ömürleri uzaklarda azalan insanlar...Manoli'nin annesine yazdığı son mektup:Ömrüm Uzaklarda Azalmasın Anne...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...