Radikal Şıkların Sayımı

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kurgusal ama bir o kadar da gerçek bir hayali İtalya... Düşünce ve ifade özgürlüğünün,yolsuzluk ve kötü inancın bir işareti haline geldiği, elitlerin ve entelektüellerin halkı kandırmaaracı olarak görüldüğü bir dünya... Dayatmacı iktidar alkışçıları, sosyal medya zorbaları,toplumu kutuplaştıran bir cadı avı... Ve şimdi hedefte entelektüeller var.Bu linç kültürünün ilk kurbanı, bir gündüz kuşağı programında Spinoza'dan alıntı yapanProfesör Giovanni Prospero oluyor. Devlet yetkilileri ve medya tarafından, entelektüelbirikimiyle halkı aşağılamakla suçlanan Profesör hemen o akşam ölü bulununca çarklardönmeye başlıyor. Akademisyenin ölümünü fırsat bilen hükümet, "diğerlerinden daha akıllıolduklarına inanmaya devam edenleri" sansürlemek için Ulusal Entelektüellerin ve RadikalŞıkların Sayımı'na başvuruyor. Bu arada, cenaze töreni için ülkesine dönen ProfesörProspero'nun kızı Olivia, karşılaştığı bu yeni düzeni kabullenemiyor, umutsuzca babasının öldürülmesine yol açan nedenleri araştırıyor.Distopik kara mizahıyla Giacomo Papi, bizi yakın gelecekten ziyade gerçeğimizle yüzleşmeyedavet ediyor.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...