Osman Nuri Topbaş Hocaefendi İle Mülakatlar

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Tarihler Şahittir ki:Bir harpte eğer ruhsuz kalıplar tabir-i caizse molozlar ölüyorsa, ardından yıkımlar ve hezimetler geliyor, vatan toprakları viranelere dönüyor.Fakat eğer hakiki şehidler veriliyorsa, ardından fetihler ve zaferler geliyor.Dolayısıyla;Bir milletin istikbalini görmek keramet değildir. Eğer gençlik; Gücünü ve kuvetini nefsi arzuları peşinde ziyan ediyorsa, istikbalde hüsran vardır. Fakat gençler, Gücünü ve kuvetini hayra ve hasenata sarf ediyorsa, istikbalde zafer rahmet var demektir.Bu bakımdan;En bereketli hizmet, gençliğimizi Kur'an ve Sünnet rühaniyetiyle istikbale hazırlamaktır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...