Sualli Cevaplı İslam Fıkhı 4 Cilt Takım

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sualli Cevaplı İslam Fıkhı 4 Cilt Takım 

 

Bütün hamdler "Allah'ın sınırlarını koruyan müminleri müjdele" buyuran Allah-u Te'âlâ'yamahsustur.Sonsuz salat-ü selamlar "Elbette fıkıh bilen bir kişi şeytana bin âbidden daha zor gelir" buyuranRasûllüllâh (sallâllâhu Sellem)'in ve fıkha çalışıp ona göre amel eden Ehl-i Beyt'inin ve ashâbınınüzerine olsun.Elinizdeki bu kıymetli eser sekiz cilt olacak değerli bir fıkıh mecmûasının ciltlerinden olupilimlerine, amellerine, takvâlarına ve fetvâlarına çok güvendiğim fıkıh âlimlerinden HüsamettinHoca Efendi, Fatih Hoca Efendi, Abdullah Hoca Efedi ve Emin Ali Hoca Efendi tarafındn kalemealınmıştır.Sohbetlerimizi takip eden siz okurlarımızın malumu olduğu vechile; din fıkıhtan ibarettir. Fakat herhocanın fetvasıyla amel edilemeyeceği de bir gerçektir. İşte bu hoca efendiler fetvalarıyla ameledilebilecek vasıflara sahiptirler. Dolayısıyla bu eseri gönül rahatlığıyla okuyabilir ve içindekilerlehiç şüphe etmeden amel edebilirsiniz. Dinin hükümlerini tebliğ bakımındanda herkese tavisyeedebilirsiniz.

Ahmet Mahmut ÜNLÜ

TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

El emeği ve kişiye özel eserlerde gönderim süresi değişebilmektedir. Siparişinizin yoğunluğuna ve sıraya göre 3-5 iş gününü bulabilmektedir. 

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...