Suriye; Felaketin Eşiği

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Emperyalizm oyununu ustaca oynuyor, istediği sonuçlara doğru hızla ilerliyor. Bunlar onlaraçısından beklenmedik sonuçlar değil. Asıl sorun bizde, Müslümanlarda. Bu oyunları ve tuzaklarıgörememekte. Farkında olmadan sanki bu ateşe atlanıyor. Asıl sorun bu. Emperyalizminegemenlerine güvenmek. Suriye olayında yaşananlardır bunlar.Türkiye paradokslar ve çelişkiler ülkesi. Siyasal anlamda yüz yıldır bu böyle. Ne yazık ki bu durumdeğişmedi ve sonuçları da tatsız oldu. Son otuz kırk yıldır daha karmaşık bir hâle geldi.Sekülerleşme ise Müslümanlar için en tehlikeli tuzaklardan biri. Bugün yaşanmakta olançatışmaların temelinde bu sorun yatıyor. İster krallıklarla, zalim yöneticilerle ve demokrasiimkânından yararlanarak yönetenlerle olsun sonuç aynı kapıya çıkar. Bugünkü TürkiyeMüslümanlarına bakıldığında ne demek istediğimiz anlaşılır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...