Tenzil Tasavvufta Varlık, Bilgi ve İnsan

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Tasavvufî düşüncenin anlaşılması ve anlatılmasında bu yolun büyükleri tarafındankaleme alınan nadide eserlerin önemli bir yer teşkil ettiği bilinmektedir. Böylesieserlerden birisi de vahdet-i vücûd konusundaki düşünceleri ile tanınmış olan AzîzNesefî'nin kaleme almış olduğu Tenzîl adlı eserdir.İlk defa günümüz harfleriyle neşredilen eser, Hak Teâlâ, âlem, melek, insan, nebî-velî, sâhib-i şerîat-sâhib-i tarîkat, mûcize-kerâmet, vahiy-ilhâm, ölüm-hayat, meâd,şerîat-tarîkat-hakîkat, imân-İslâm-ihsân, sülûk, sülûkun şartları, hizmet, uzlet,sohbet, bâliğ-hür, takvâ ve kaza-kader gibi tasavvufî düşünceye dair konuları ihtivaetmektedir.Nesefî'nin, mezkur konuları önce kelâmcıların, sonra filozofların, ardından vahdet-ivücûdcuların, daha sonra tenâsuh ehlinin görüşlerine yer vererek anlatması dadikkat çekicidir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...