Ukde - 2; Sayfa

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
''Senin sevgin benim nefretimi iyileştirdi, benim sevgimin böyle bir gücü yok mu? Sana yalvarıyorumbitir bu nefreti.''...''Benim ol, benimle ol''diyordu genç adam. Bu olabilirmiydi? Bu hayatta Orhan'la devamedebilirmiydi? Birden dudaklarına bir gülümseme geldi......Zeynep...Bir insan hayatında kaç kere ihanete uğrardı? Kaç kere sevdikleri tarafından terk edilirdi?Bu kadar nefret hangi kabahatten doğardı? Üşüyordu. En çokta yanan yüreği üşüyordu. Geleceğini,ömrü için feda ettiği insan bu olamazdı....Orhan... Senelerini, gecelerini ve gençliğini şimdiye denk onunla nasıl paylaşmışsa,şimdi degeleceğini paylaşmak istiyordu.O deniz gözlere bakmadan hiçbir şeyi göremez,hiçbir şeyi tamanlamıyla hissedemezdi.Güvenmek en büyük hataydı. Birini sevmeye başladığında güvende onunla beraber yüreğeyerleşiyordu. Hata yapmıştı. Yaptığı yanlış hamle ona kazandığı oyunu kaybettirmişti....
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...