Yaşamında Derinleş 2

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Aziz kardeşim; acaba ne oldu da Hz. Muhammed Mustafa sallellahu aleyhi ve sellem efendimiz Mekke'dedışlandı? Acaba ne diyordu da, O büyük insana delirmiş dediler? O'nun anlatımından İnsanları rahatsız edenasıl mesele neydi? Oysaki O büyük insan, halkının en emin olanıydı. O'nu tanıyan halk, her konuda O'nasonsuz güveniyordu. İşte bu eminliğe rağmen İslam'ı anlatınca neden dışlandı?İslam, Allah'ın yarattığı düzenin ta kendisi olup dışarıdan dikte edilen kurallar yığını değildir. Diğer tümkurallar, insanların nefsi menfaatlerine göre uyarladığı kurallardır. Birisini mutlu ediyorken, diğerini mutsuzediyordur. Allah'ın şaşmaz dini olan İslam düzeni ise, her insanı özgür addeder ve sömürülmesini yasaklar.İşte sonsuz adalet sunan yaratıcının düzeni insanlığa sunulunca, zalimler şahlandı. Çünkü artık zalime zulümederek insanlığı sömürmek rafa kalkmıştı.İşte Ümmül kitabı yazan Rabbu-l âleminin son elçisi, Allah'ın kitabından insanlığı ilgilendiren kısımlarıinsanlığa sununca, bu sunum nefislerine zulmedenlerin işine gelmedi. İnsanların geneli de, kendi nefsinezulüm ettiği için, İslam'ın sunumunu engellemeye çalıştı. İşte Allah'ın yarattığı ve insanlığa sunduğudeğişmez düzeni en iyi tanımak için, kişinin nefsini iyice tanıması gerekir. Çünkü nefsini tanıyan rabbini tanırve İslam öğretisinin bildiriliş amacını anlayıp yaşamını düzenler.Her insan, ayrı bir nota sesi gibidir. Hiç bir nota, diğer notanın sesini veremez. Notaların uyumu ile eşsizşarkılar oluşur. Öylece notalar dizelerin melodisine renk katıp dinleyiciyi mest eder. İşte insanlar yaptıklarıhatalarla seslendirilişi bozup düzen içindeki uyumdan uzaklaşırlar. Uyumu yakalamak için de, seslendirilişmelodisine dönmek zorundadır.İşte aziz kardeşim; bizler var olan uyuma uymak için insandan okunan Kur'an'ı yaşamımızda hissetmeliyiz.Onun için de nefsi tanıma yolunda yaşamda derinleşmek suretiyle, çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bukitap ile sonsuzluğa bakıp en ideal uyumu yakalamak ve sonsuzluğumuzu seyretmek için, basiret üzerine inenperdeleri biraz daha da aralayacağız...Saygılarımla,Muhammed Nazım ÖZALP
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...