Evrâd-ı Desûkiyye; Seyyid İbrahim ed-Desuki Hazretlerinin evrad-ı

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Tarîkat sırlarının lâmbası, hakikat nurlarının anahtarı, kutublar kutbu Seyyid İbrâhîm ed-Desûkî Hazretleri, İslâm âlimlerinin büyüklerinden ve ulu tarîkat ricalinin önde gelenlerinden olup, "Aktâb-ı Erbaa"dan (dört büyük kutuptan) birisidir.Seyyid İbrâhîm ed-Desûkî Hazretleri'nin tam adı, Burhâneddin İbrâhîm b. Ebi'l-Mecd ed-Desûkî el-Kureşî'dir. Aşağı Mısır'daki Markus yahut Reşid kasabası civârında Kûd adlı beldeye yakın Nil nehrinin batı sahilinde bulunan Desûk'ta dünyâya geldiği belirtilmektedir. Doğum tarihi ile ilgili olarak 603/1206, 633/1235 ve 653/1255 tarihleri verilmekle birlikte Şa'bân ayının yirmi dokuzuncu gecesi dünyâya geldiği hususunda ortak kanaat vardır. Babası Ebu'l-Mecd, annesi Şeyh Ebu'l-Feth el-Vâsıtî Hazretlerinin kızı Seyyide Fâtıma Hanım'dır. Hayatının büyük bir kısmını Güney Mısır'da Desûk kasabasında geçirdiğinden "Desûkî" diye meşhur olan Desûkî Hazretleri, Aktâb-ı Erbaa'dan biri olarak da kabul edilmiş, ayrıca "Ebu'l-Ayneyn" lâkabıyla da anılmıştır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...