15 Temmuz Diriliş Destanı

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ölümü göze almışlardı. Hemen hepsi imanlı, inançlı ve cesurdular; abdest alarak sokağaçıktılar. Kimi tankın üzerine arabayı sürdü kimi çelik paletlerin önüne kendini attı kimiAkıncı Üssü'nde uçak ve helikopter pilotlarının üzerine yürüdü; cadde ve meydanlardatanklara dur, dedi.İlk defa sivil halk, silahlı hainleri yendi. Elinde taş bile olmayan imanlı yiğitler; bomba,makineli tüfek, uçak, tank ve helikopterle üzerlerine gelenlere diz çöktürdü.İman, tekniğe meydan okudu. Minarelerden okunan ezan ve sela sesleri, uçak ve helikoptergürültüsünü susturdu.İlk defa milletin gönlünde taht kuran bir lider, cesaretle milleti meydanlara ve havalimanlarınaçağırdı, millet de onun sesine kulak verdi, darbeci hainleri yenerek meydanları teslim aldı.Allah müminlere cesaret verdi, hainlerin kalbine korku saldı. 1908, 1960, 1971, 1980, 28Şubat 1997'de yapılamayan 15 Temmuz'da gerçekleşti, millet Diriliş Destanı yazdı.Bu roman tarihe not düşmek için yazıldı. 15 Temmuz'da yazılan muhteşem destanı ayrıntılarıile gözler önüne seriyor.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...