Akşam Yıldızı; Bir Göbeklitepe Romanı

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Sana Kervankıran derlerBana dertli Kerem derlerYare ikrar veren derlerNiye doğdun sarı yıldız, mavi yıldızEvler yıkan, beller bükenKanım döken, Kervankıran"Dün ve bugün...İyi ve kötü...Aşk ve inanç... Akşam Yıldızı, okurlarını bugünden alıp asırlar öncesininGöbeklitepe'sine götürüyor. İyi ile kötünün mücadelesindebir aşk yolculuğu bu... Sevginin inanca, inancın tutkuya, tutkununhayata adım adım karıştığı noktadanGöbeklitepe hakkında bilinen her şeyeyeni bir bakış, bir ters yüz ediş...On iki bin yıl önce yaşayan kadim insandan günümüzün moderninsanına evrilen anlam arayışı...Duymak istediğimiz belki de ilk insanın var oluş hikâyesi...İskender Pala'nın yetkin kalemi ve ustaca kurguya dönüşen hayalgücü, Göbeklitepe üzerine herkesi yeniden düşündürecek;Akşam Yıldızı kendi gerçekliği ile ezber bozacak.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...