Büyük Cevşen; (Rahle Boy)

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Başta Sevgili Peygamberimiz (asm) olmak üzere,Hz. Üveyse´l-Karanî´den Hz. Abdülk?dir Gey lânî´ye, Hz. İmam-ıBahâeddîn Nakşibend´den Be dîüzzamân Hazretleri´ne kadaren güzî de ma´neviyât büyüklerinin dillerinden düşürmediklerizikir, duâ ve münâcâtları bu eserde bulabileceksiniz.Ma´neviyât âleminizi renklendirip gün ve gecelerde okuyabileceğinizfa zîletli sûreler de bir araya getirildi. Okuyanları başkabir iklime götürüp âdetâ dünyâda Cennet saâdetlerininnumûnelerini yaşatıyor. Eser, ""Elmas Kalem"" ünvanına sahibAhmed Husrev Altınbaşak Hazretleri´nin nûrânî kalemindençıktı. İç tertîb ve tezhîbleri ise, hassas ellerin uzun ve titiz çalışmalarıile tamamlandı. Mükemmel cildi, birinci sınıf baskısı vepaha biçilmez muhteviyâtıyla bir hazîne eser..."
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...