Çerağ; Aşk Ateşini Yakanlar

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Bir avuç toprak, biraz da suyum ben,Neyimle övüneyim, işte buyum ben!.."Asya ortalarından Anadolu'ya uzanan bir aydınlanmanın hikâyesidirÇerağ. Her biri insanoğlunun yoluna bir ışık, bilinmezlerine bir cevap,"aşk" ateşine bir kıvılcımdır.Bu kıvılcım yüzyıllar öncesinden bugüne Hoca Ahmed Yesevî, HacıBektâş-ı Velî, Tapduk Emre, Yûnus Emre, Ahî Evran Velî, NasreddinHoca, Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî, Hacı Bayram Velî, Akşemseddinve Pîr Sultan Abdal gibi isimlerle uzandı.Güven Ada ise ilimde, bilimde, ticarette, siyasette, sanatta veyaşamın her alanında, insan olmanın sırrına eren bu isimlerinhikâyesini, kıvılcımları yüzyıllar daha yaşasın diye anlattı.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...