Hitler Problemi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
AYKIRI BİR HİTLER ANALİZİJohn Lukacs, Hitler'in farklı dönemlerde nasıl algılandığını ortaya koyuyor ve onu seksenyıllık propaganda sisinden çıkarıp rasyonel bir değerlendirmeye tabi tutuyor."Hitler muhtemelen modern dünya tarihinin en popüler devrimci lideridir. Popüler sözcüğünevurgu yapıyorum çünkü Hitler aristokratik tarih çağına değil, demokratik tarih çağına aittir. Sezar,Cromwell veya Napolyon ile tam anlamıyla kıyaslanamaz. Onlardan tamamen farklıdır. Onlarınhepsinden daha fazla insanı, devrindeki dünyanın en eğitimli insanlarını harekete geçirebilmiş,onları kendi liderliğinde hayret verici başarılar ve olağanüstü girişimlere götürebilmiştir. Onları,kendisinin savunduğu davanın kötülüğün antitezi olduğuna inandırmayı başarmıştır. İnsanlarırefaha ve gurura götürmüş, onlara neredeyse Avrupa'nın tamamını fethettirecek bir özgüvenkazandırmıştır. Kendine fazla yüklendiği için Alman hegemonyası kısa sürede kaybedilmiştir.Onun bin yıl sürebilecek imparatorluğu on iki yılda sona ermiştir. Buna rağmen kendiyüzyılındaki diğer diktatörlerden, Lenin, Stalin ve Mao'dan daha muazzam bir etki yapmış vesilinmez bir iz bırakmıştır. İşte bu nedenledir ki dünya tarihindeki yeri daha uzun yıllar boyuinsanlar tarafından tartışılacaktır. Hitler'le işimiz henüz bitmedi."
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...