Karacaoğlan; "Gülleri Var Bizim Güle Benzemez"

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Aşkın, tabiatın ve güzelliğin şairi Karacaoğlan...Kendisinden sonra âşık adı alan sanatkârların ilk temsilcisi...Kadim ve ölümsüz ozan...Karacaoğlan'ın edebî kişiliğinin en önemli taraflarında biri;halkın söyleyemediği, bastırmaya çalıştığı, korktuğu, ayıpsaydığı şeyleri çirkinliğe ve kabalığa düşmeden şiirlerindeaçığa vurmasıdır. Tam da bu nedenle çok geniş bir coğrafyadaşöhretine bağlı olarak bir geleneğe dönüşür. Tuna boylarındanKafkas içlerine, Çukurova'dan Azerbaycan'a uzanantopraklarda bugün bile Karacaoğlan'ın efsane ruhu capcanlıyaşar.Erhan Çapraz da Gülleri Var Bizim Güle Benzemez ile aslındahâlâ yaşayan efsanenin şiirlerini bir araya getirerek,Karacaoğlan'ın geleceğe aktarılması adına çok önemli bir adımatıyor. Karacaoğlan, bu kitapla birlikte geleceğe bir adım dahayaklaşıyor.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...