Muhsena

  WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
  Hızlı Gönderi
  Güvenli Alışveriş
  İade ve Değişim
  Asker, Kul Sadri Hoca'nın ellerini çözdüğünde, O da hemen çavuş ile birlikteSemahat'a yardım etmişti. Semahat kendindeydi ama çok kan kaybediyordu. Yüzünü KulSadri Hoca'ya çevirdiğinde, onun ilk defa çocuklar gibi ağladığına şahit oluyordu. Kendinibiraz zorlayarak kısık bir sesle konuşmaya başladı;-Hocam biliyor musunuz? Benim yedi ayöncesine kadar kullanmaktan nefret ettiğim ikinci ismim Muhsena. Anlamını biliyormusunuz?-Evet, biliyorum kızım. Şeytana karşı kale gibi demek.-Eğer ölürsem hayatımdakişu son yedi ay o ismi ahirette de kullanmama yeter mi? Çok az değil mi?Semahat'ınağzından çıkan bu sözler karşısında Kul Sadri Hoca daha da çok ağlamaya başlamıştı. Birşeyler söylemek istiyor fakat ağlamasına bir türlü engel olamıyordu. Ağlayarak da olsa KulSadri Hoca'nın ağzından şu ayetler döküldü; Ey huzura kavuşmuş insan! Sen O'ndan hoşnut,O da senden hoşnut olarak Rabbine dön. (Seçkin) kullarım arasına katıl ve cennetime gir."
  TESLİMAT
   
  Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

  Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

  Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  ---

  Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

  Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
  Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

  Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

  Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
   
  Yükleniyor...