Mutluluğun Peşinde

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Günümüzün en temel problemlerinden birisidir, anlamadan fikir sahibi olmak ve hükümvermek. Bu kitap anlamayı merkeze alan sosyal bilim mantığıyla yazılmış. Psikoloji ve dinpsikolojisi alanına giren kimlik, dindarlık, dini başa çıkma, dini dönüşüm, yabancılaşma veerdemler gibi konularda anlamayı hedefleyen bir kitap. Yazarın gündelik hayatı anlama çabasınıgösteren küçük öyküler eklemesi kitaba akıcılık kazandırmış. Severek okuyacağınız bir kitap.Prof. Dr. Ali KÖSEAli Ayten kuşağının çalışkan ve velut kalemlerinden. Din psikolojisi sahasındaki akademikçalışmalarını ilgi ve takdirle izlediğim yazarın, hayata dokunan denemeleriyle yine sadra şifa birçalışma ortaya koyduğunu düşünüyorum. Hayatın tam ortasında yer alan inanç psikolojisini,güncel meseleler üzerinden genel okuyucunun ilgisine açmakla pek çok verimli tartışmaya dazemin hazırlamış oluyor. Zaten tartışageldiğimiz pek çok konuya hem ilmi bir perspektifkazandırıyor hem de bu ciddi meselelerin hak ettikleri ciddiyetle ele alındığı bir dürüstlük zeminiortaya koyuyor. Anlam meselesi günümüz modern insanının en yakıcı meselesi. Bu meseleetrafında dönen yazılar bize anlamın olmadığı bir dünyada var olmanın ne büyük bir ıstırapolacağını gösteriyor. Altı çizilerek, özenle okunması gereken bir kitap.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...