Sana Özel Mutlu YaşamınAdım Adım Doğal FormülüBen, Mutluluk Doktorunuz Metin Uyar. Bana mutluluk kâşifi diyenler de var. Amacım mutluluğukeşfetmek ve yaymak! Mutlulukla ilgili sayısız yayın, makale, araştırma sonucu ve kitap okudum. Doktora tezim için 740 beyaz yaka ve mavi yaka çalışan ile görüşerek iyilik hali ile sağlık riskleriarasındaki ilişkiyi inceledim. İstanbul Medipol Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Anabilim DalıBaşkanı olarak, verdiğim derslerde, konuşmacı olarak katıldığım yurtiçi ve yurtdışındaki kongreve sempozyumlarda gözlem yaptım, veri topladım, mutluluğun izini sürdüm. Sonuç olarakmutluluğa giden yolun evrensel formüllerini sizler için derledim. "Ama"lardan, "keşke"lerdenuzaklaşıp "mutluluğa evet" diyenlerle unutulmayacak bir yolculuk yapmak için de bu kitabıyazdım. Kolay anlaşılır ve uygulanabilir reçetelerden oluşan "adım adım bir mutluluk kılavuzu"hazırladım.Mutluluğun kestirmesi yok. Mutsuz olmak için de tuzak çok. Mutluluk Doktoru bu tuzakları tektek ortadan kaldıracak, kısırdöngünün zincirlerini kıracak.Mutlu olmak için mutsuz olmayı beklemeye gerek yok. Mutluluk için her daim yatırım yapmaken iyisi. Mutluluk Doktoru bu yatırımı nasıl yapabileceğinize yönelik en güvenilir rehberinizolacak.Mutluluk düzeyi merdivenler gibidir. Anlık düşüşler yaşadığınızda bu kitabı açın ve mutlulukdozunuzu yükseltecek önerilerden yararlanın. Mutluluk Doktoru başınızı omzuna yasladığınızdamodunuzu yükselten iyi bir arkadaş olarak her daim yanınızda yer alacak. Modern çağınberaberinde getirdiği sorunların panzehiri olacak, mutluluk piliniz azaldığında onu nasıl şarjedeceğinize yönelik ipuçları verecek.Mutluluk Doktoru, bakış açınızı mutluluk odaklı iyileştirecek ve dönüştürecek. 10 bölümde100'ü aşkın mutluluk önerisi bulacağınız kitabın son bölümünde kişisel mutluluk analiziniziyaparak kendi mutluluk reçetenizi oluşturacaksınız. Reçetenizi hazırladıktan sonra kendimutluluk sırrınızın şifresini çözmüş olacaksınız. O andan itibaren daha mutlu bir yaşamınkapılarını aralamak size kalacak. Şimdi kendinize sorun "Mutluluğa var mısın?". Cevabınızevetse, "Hoş geldin mutluluk" demek için sayfaları çevirmeye başlayın.Dr. Ecz. Metin Uyar
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...