Selçuklu Kartalı

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bir şimşek daha çaktı ve eğri kılıçların çeliğinde ışıldayarak yansıdı.Yine de David artık korkmuyordu. Kaç yıldır bu güne hazırlanıyordu ve sonundaintikamını alacaktı. Önce Sparrow'dan, sonra da Alice'ten..."Gel bakalım ....." Ağır bir küfür savurdu. "Kartalmış!..Önce tüylerini yolup, sonra canını alacağım!"Bunun karşılığında Kartal sadece gülmekle yetindi. Çifte kılıcını döndüre döndüre,ağır adımlarla merdivenlerden aşağı, David'e doğru yürüdü...Erhan Akhan'ın usta kaleminden yine bir aksiyon fırtınası...Haçlı yağmacılar tarafından kaçırılan küçük "Kartal" "Serçe" olmayı kabul edecek mi?Genç bir İngiliz Leydisi ile kölesinin aşkı, kralları devirecek güçteki bir kötülüğünkarşısında ne yapacak?Anadolu'dan başlayıp Akdeniz'in enginliklerine ve İngiltere'deki şatoların karanlıkdehlizlerine uzanan, nefes kesen bir macera...Satırlarında kılıçların çınladığı, savaş naralarının yankılandığı bu muhteşem romanıelinizden bırakmak istemeyecek, yiğitlik ve cesaretin yeni bir destanına tanıklıkedeceksiniz...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...