Sorulu Cevaplı Siyeri Nebi ve Hulefa-i Raşidin Tarihi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Sorulu Cevaplı Siyeri Nebi ve Hulefa-i Raşidin TarihiBiiznillah 7 senedir İslam Tarihi ve Peygamberimiz hususunda -kendimizce- detaylı araştırma ve tedrisile olan iştiğalimiz neticesinde, ancak Rasûlullah (sav)i tanıyıp O'nun yolundan giderek Rabbinin sevgisini verızâsını kazanacak olan Ümmet-i Muhammed'in her bir ferdinin bu dersleri bilmesinin lâzım ve güzel olacağıdüşüncesi hatırınıza geldi. Bunun üzerine bu dersleri sizler için elinizdeki risâlede cem etmiş olduk.Risâle ikinci kez yayınlanacağı sırada Siyer-i Nebînin Peygamberimiz (sav)den sonra en büyükkahramanları diyebileceğimiz Hulefâ-i Râşidîn'in hayatarını, özellikle de hilâfet dönemlerini aynı usul ilekitaba ekledik.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...