Türk Edebiyatının Üç Sütunu

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Elinizdeki kitap kendi "mükemmel olmayan" eleştirmenliğim içinde Dünyaya Saldıran Şair'densonra, Neo-Epik Şiir'den önce bir yerde duruyor. Dünyaya Saldıran Şair, kendi kuşağıma, kendidönemime şiirin sıcaklığı ve yirmili yaşların heyecanı içinde verdiğim bir karşılıktı. Neo-EpikŞiir, güncel bir şiir teorisinin kuruluş ve uygulamasını gösteren olgun bir kitap. Elinizdeki kitapsatam olarak bu iki durumun arasında bir yerdedir. Buradaki yazılar bir şairin öznelliğini taşıdığıkadar kuşak, dönem, edebiyat türü gibi sınırların ötesine samimi bir bakışla baktığındagördüklerini de içerir. Okuyucudan bekleyebileceği asgari tavır da aynı samimiyet olmalı." ŞairHakan Arslanbenzer, daha önce Üç Sütun başlığıyla yayımlanan ve edebiyat dünyasında hayli ilgigören kitabını gözden geçirip, yeni yazılar ekleyerek yeniden yayına hazırladı. "Fildişi kulesindenkonuşan eleştirmen imajı kafamda hiç yer etmedi. Edebiyatın cumhuriyetine, eleştirinindemokrasisine inandım." diyen şairin, şiir, hikaye ve eleştiri türleri üzerine yazıları titiz edebiyatokurunun gözünden kaçmayacaktır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...