Son İşgal

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Dünya ahir zaman sürecinin dehşetli sahnelerini yaşıyor.Akla hayale gelmeyen birçok şey bir anda olabiliyor.Bireyler ve toplumlar özel harp metotlarıyla yağmacı-yıkıcı bir sele dönüşebiliyor.Eski uygarlıkların sonunu getiren bütün şartlar bugün tezahür etmiş durumda. *Kur'an'da ve hadislerde geçen Ye'cüc ve Me'cüc...*Ye'cüc ve Me'cüc ne zaman ortaya çıkacak?*Hz. Zülkarneyn seddinin yıkılması ve kıyamet alameti... *Ye'cüc ve Me'cüc bir insan topluluğu mudur?*Deccal ile Ye'cüc ve Me'cüc Hz. İsa'nın yeniden nüzulüyle mi yok edilecek?*Ye'cüc ve Me'cüc'ü dabbet'ül arz mı bitirecek?*Terra Cotalar geleceğin Ye'cüc ve Me'cüc ordularına mı işaret ediyor?*Deccaliyet Çin'i, Ye'cü Me'cüc olmaya mı hazırlıyor?*Çin'in büyük sırrı... Gobi Çölü'nde 51. bölge teorileri...Ve daha fazlasını, Hakan Yılmaz Çebi'nin uzun araştırmaların ürünü olan bu çalışmasında bulacaksınız.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...