Başkanın Gözleri: CIA

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Gizli servisler, ajanlar, casuslar...Karşılaştığımızda zihnimizde kıvılcımlar çaktıran ve komplo çarklarını döndürmeyebaşlayan bu üç kavram edebiyat, sinema ve popüler kültürün yanı sıra tarihin de başaktörü oldu. Persler tarafından "Kralın gözleri ve kulakları" olarak adlandırılan veiktidar için tehdit olabilecek olası tehlikelere karşı gözlerini dört açan görevlilerden buyana istihbarat, yaşamın önemli bir parçasına dönüştü.Çinli bilge Sun Tzu, MÖ 5 yüzyılda "Düşmanını bilen, kendini bilir." diyerek istihbaratınfikir babalığına soyunmuş olsa da gizli bilgi toplama işi, 19 yüzyıla kadar amatörlertarafından ve acemice yürütüldü. Birinci Dünya Savaşı'nda saha kenarında ufak ufak ısınmaya başlayan istihbaratçılar, İkinci Dünya Savaşı'yla birlikte tam kadro sahaya indive onu izleyen Soğuk Savaş'tan itibaren de şampiyonluk için kıyasıya bir mücadeleyegiriştiler. 20 yüzyılda istihbarat savaşlarına damgasını vuran CIA, bitmek tükenmekbilmeyen bu mücadelenin en önemli aktörlerinden biri olmayı sürdürüyor.Ali Çimen'in Başkanın Gözleri / CIA adını verdiği bu çalışmasıyla CIA'in önce hangişartlarda ve niçin kurulduğunu görecek, kurucu aktörlerini tanıyacak ve emeklemeaşamasına şahit olacaksınız. Akabinde Soğuk Savaş'la birlikte nasıl hızla serpildiğiniizleyecek, kendisine "insan hakları ve demokrasiyi savunmak ve yaygınlaştırmak" gibibir misyon biçen ABD adına Güney Amerika'dan Himalayalar'a, Ortadoğu'dan UzakDoğu'ya yayılan bir coğrafyada şekillenen heyecan verici hikayesini okuyacaksınız.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...