Gençler için Fatih Sultan Mehmed

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Üstad Necip Fazıl "Fatih'ten yola çıkılarak nereye varılmaz ki" derken ne kadar da haklıydı. FatihSultan Mehmed Han açtıkça bize kim olduğumuzu hatırlatan sırlı bir düğüm çünkü.Fatih'i İstanbul'un ve Bosna'nın fethi gibi başardığı büyük işlerle olduğu gibi bilim, sanat veeğitim alanlarında başladığı ama bitiremediği işlerle de örnek almamız gerekir. Nitekim FatihMedreselerini kurarken İstanbul'un fethinin "küçük cihad", eğitim hamlesinin "büyük cihad"olduğunu fısıldamıştı hâlâ duymakta zorlandığımız kulağımıza.Daha önce Fatih Sultan Mehmed hakkında üç kitaba imza atmış olan Mustafa Armağan bu defagençlere onun doğudan batıya şimşekleri kıskandıran soluksuz fetih serüveninin yanındagenellikle gözden kaçan "büyük fetih" idealini de anlatmaya soyunuyor. Yazara göre İstanbul'unfethi 29 Mayıs 1453 günü bitmedi, asıl o gün başladı ve günümüze kadar uzattı kollarını.Nasıl mı?Sayfaları çevirmeye başlasak iyi olacak galiba.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...