İllüminati Deşifresi; Dünyayı Kanunlar ve Sözler Değil, Semboller ve İşaretler Yönetir

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Onlara yeryüzünde bozgunculuk etmeyin denildiği zaman biz ıslah edicileriz derler. Haberiniz olsun ki onlar, bozguncuların ta kendileridir fakat (ne acıdır ki idraksiz, şuursuz oldukları için) farkında (dahi) değillerdir."(Bakara 11-12.Ayet)İllüminati-tapınakçı yöneticilerin gizli beden dilleri... İllüminati'nin evrensel misyonu: Satanizm...David ROCKEFELLER'in Osmanlı, Türkiye ve Dünya'nın pek çok yerinde gerçekleşen operasyonlarla ilgi bağlantılarını ifşa eden özel açıklamalar...İlluminati'nin şeytani formülü: Colve et coagula (çöz ve bağla)...Özel işaretlerle şeytana biat edip, danslarıyla büyü ayinleri yapıp dünyayı hipnotize edenler...* Şeytani ailelerin malikaneleri, istihbarat ve merkez teşkilatlarındaki binalara işlenmiş işaretlerin anlamı...*Kozmetik katliamı...*İlluminati'yi örgütleyen, yöneten 13 aile ve bunların sapkın, ensest ilişkileri... *Gizlenen Talmud yasaları...Ve daha fazlasını, Hakan Yılmaz Çebi'nin uzun araştırmaların ürünü olan bu çalışmasında bulacaksınız.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...