Milliyetçilik; Tarih, Teori ve Temel Meseleler

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Modernleşme ve kapitalizm toplumsal yapılarda derin çatlaklar oluşturmuşlar, birçok yapınınradikal biçimde dönüşmesinin zeminini hazırlamışlardır. Dönüşen yapılar arasında milletlerin deolduğu rahatlıkla söylenebilir. Milliyetçilik şüphesiz modern bir fikirdir. Ancak modern öncesidönemde milliyetçiliğin başlangıç formları mevcuttur. Sistematik bir dünya görüşü olmasa da birduygudaşlık söz konusudur.Elinizdeki kitap, bir fikir ya da bir duygu olarak milliyetçiliğin temel vurguları üzerineodaklanarak kavram etrafında yürütülen tartışmaların kısa bir özetini yapıyor. Kitapta Türkiye'demilliyetçiliğin oluşumu gelişimi ve evrimi ele alınıyor. Bu hâliyle kitap milliyetçilik hakkındabilgi sahibi olmak isteyenler için bir giriş mahiyetindedir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...