İkinci Dünya Savaşı

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Birinci Dünya Savaşı'nın yıkıcı sonuçlarının ardından dünya uzun süren bir huzur döneminin özlemini duydu.Zafer kazananlar ise, intikamı istikrarın önünde tutarak Almanya'dan oldukça yüklü bir tazminat talep etti. Büyüktarihçi Norman Stone'un tespit ettiği üzere bunun sonucu bir felaket oldu. Norman Stone, 2 Dünya Savaşı'nın buölümcül yıllarının kısa bir tarihçesini yazmaya soyunuyor ve bitmeyen çatışmaların nasıl yeni bir dünya savaşınayol açtığını anlatıyor. Adolf Hitler, Alman milletinin umutsuzluğu ve içerlemesine tutunarak yükseldi ve ülkesiniyeniden büyük güçlerin arasına sokmaya çalıştı. Avrupa'ya istediğini vermeleri için kafa tuttu ve ilk savaşıngaliplerini köşeye sıkıştırdı. Polonya'nın işgalinin ardından İngiltere ve Fransa, Almanya'ya savaş ilan ettiler.Stone'a göre bu karar son derece mantıksızdı. Yine de Hitler dünyayı çılgına çevirdi ve Avrupa'daki düşmanlıklarsonuçta yıkıcı bir dünya savaşına dönüştü. Norman Stone uzmanlığıyla, okuyuculara bu çatışmanın yükselmesini,zirveye ulaşmasını ve acılı düşüşünü anlatıyor. 2 Dünya Savaşı, 20 yüzyılın dinamiklerini anlamak adına pahapiçilmez bir eser niteliğinde.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...