Modern Bir Müslüman Âlimin İlmî Portresi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Muhammed Hamidullah, Arayışlar çağının etkili bir âlimidir. Zeki Velidi Togan, Nurettin Topçu, SezaiKarakoç gibi isimler, onu son asrın en önemli Müslüman âlimleri arasında sayarlar. Ama döneminin diğerâlimlerinin aksine Hamidullah ülkemizde yeterince ve bütünlüklü olarak tanınmaz. Hamidullah,Müslümanların son dönemde yüzleştikleri modern düşünce karşısında tarihi tecrübeyi modern imkânlarlabesleyerek çözümler sunmaktadır. Elinizdeki eser bu yaklaşımın bütünlüklü ve eleştirel bir okumasınıönermektedir. Hamidullah'ın, din, nübüvvet, hilafet, yönetim, İslam iktisadı, tarih ve öteki meselesihakkındaki fikirlerini bütünlüklü incelemek, bize, İslam'ın modern çağa teklifleri hususunda bir kavrayışkazandıracaktır. Elinizdeki kitap bu kavrayış ile Hamidullah'ı daha yakından tanımaya vesile olacaktır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...