İşgal Günlerinde İstanbul

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Basın, edebiyat ve kültür tarihimizin önemli simalarından Hakkı SühaGezgin'in 1920-1923 arasında Vakit gazetesinde "İstanbul Hayatı" üstbaşlığı altında yayımladığı yazı dizisi, ilk defa bu kitapta Nuri Sağlam'ın titizçalışmasıyla bugünün okuruna sunuluyor.İşgal günlerinde, İstanbul moral değerleri gözle görülür derecedeçökmüştü. Vakit'teki yazılarına böyle bir toplumsal ortamda başlayan HakkıSüha, söz konusu sürede, şehrin çeşitli semtlerinde pek çok mekânıdolaşarak, farklı toplumsal kesimlerin yaşam şartlarını yakındangözlemlemiş, görüp işittikleriyle beraber bizzat kendisinin de maruz kaldığımuhtelif olayları sıcağı sıcağına dile getirmiştir.Hakkı Süha Gezgin'in günümüzden yaklaşık yüz yıl önce kaleme aldığı buyazılar, İstanbul'un ufkunu genişletiyor.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...