20 Yüzyılın Biyografisi / Garaudy'nin Felsefi Vasiyeti

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Çağımızın en güçlü düşünürlerinden Roger Garaudy, "insan için insanca bir düzen" idealinekendini adamış gerçek bir dava adamıydı. Fikir adamlığının yanı sıra aynı zamanda gözü karabir eylemciydi. Felsefeden sanata uzanan engin birikim ve yeteneğini bu uğurda seferber etti.İnandığı dava uğruna canını seve seve vermeye hazır bir idealist olarak yaşadı.Roger Garaudy bu eserinde, 20 yüzyılın felsefe ve fikir hayatının geniş ve eleştirel birpanoramasını çiziyor. Bütün felsefe akımlarını, felsefecilerini ve aydınlarını enine boyunasorguluyor.20 yüzyıldaki felsefe akımları, insanlığa ne kazandırdı, ne kaybettirdi?İslâm'ın günümüz kelâmcı, hukukçu, bilgin ve düşünürlerinin bu felsefe akımlarına cevabı neolmalı?Bütün dünya insanlığını toplu bir intihara sürükleyen şu gidişe nasıl dur denmeli?Garaudy'nin felsefî vasiyeti niteliğindeki bu kitap, insanlığın kurtuluşu için yerkürenin bütüngüçlü beyinlerini, özellikle de Müslümanları fikir üretmeye davet ediyor.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...