Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Lalegül Dergisi Sayıları

Yükleniyor...

Lalegül Dergisi Hakkında Kısa Bilgi

Lalegül Dergisi Hakkında Kısa Bilgi

Lalegül dergisi 100. sayısını basan, Cübbeli Ahmet Hoca önderliğindeki yayın ekibiyle yayın hayatına devam eden aslen merkezi bağcılarda olan aylık kültür dergisidir.

Lalegül Dergisinin yazarları : Editör ve yayın yönetmeni sıfatıyla Mustafa Özşimşekler, Fetvalar ve Mühim yazılarıyla İsmailağa Fıkıh Heyetinin yazıları, Osmanlı Şeyhülislamları ve Tarih konusundaki yazılarıyla: Hasan Kuduoğlu , İslama ve günümüz düşüncelerine ait yazılarıyla : İhsan Şenocak Hoca , Reddiyeleri ve İlmi Yazılarıyla Hüseyin Avni Kansızoğlu hocaefendi lalegul dergisinin daimi yazar kadrosundadır. Lalegul dergisinin en çok okunan bölümü ise muhakkak her ay yayınlanan dua ve zikirler kısmıdır. Genelde Sayfa 65 den başlayıp derginin sonuna kadar bu kısım yer almaktadır. 

En çok istenen lalegül dergisi sayıları mart 2017, temmuz 2021 olup özellikle bu dergilerin içerisinde bulunan dua saifeleri büyük rağbet görmektedir.

lalegül dergisini istanbul da bahçelievler yenibosna mağazamıza gelerek alabilirsiniz. yahut internet sitemizden istediğiniz sayıları sipariş verebilirsiniz.
Yükleniyor...