Bir Refik'in Gözünden Dijital Çölde Yaşam

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Rahmetli Cengiz Aytmatov'un Mankurt'unu hepimiz okumuştuk. Bir Kırgız Efsanesi olan Mankurt'unne olduğunu tüm dünyaya Cengiz Aytmatov'dan öğrenmişti. Kazınmış kafaya taze deve derisigeçirilir ve kişi kızgın güneşin altında bekletilir. Kafayı saran deri büzüşür, kurur ve saçlarkafatasının içine doğru büyür. Şahıs hafızasını kaybeder ve tam anlamıyla etten kemikten bir robotolur... Efsaneye göre Avarlar kendilerine köle yapmak için uygularmış bu yöntemi.Elinizde bulundurduğunuz bu kitap bir efsaneden bahsetmiyor. Avarlar veya Kırgızlar da yok fakatönlenemez bir küresel mankurtlaşma var... Kafalara geçirilen dijital deve derileri, kızgın güneşinyerini almış flaşlar, efektler ve müptelası olduğumuz "layklar" var...RYazar Yasin Temel, küresel mankurtlaşmaya dikkat çektiği bu kitabında hafızamızı yitirmeden"Avarların elinden" nasıl kurtulacağımızı anlatıyor... Ailecek okumamız gereken, tam mânâsıyla biz"UYANDIRMA" kitabı...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...