Göç ve Toplum; Dünyada ve Türkiye'de Değişen Nüfus Hareketleri

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Göçler çağını yaşıyoruz! İnsanoğlunun bilinen tarihinin hiçbir döneminde, nüfus hareketlerininküre ölçeğinde bu denli yoğun olduğu görülmemiştir. Endüstri devrimiyle birlikte üretimilişkilerinde yaşanan kapsamlı dönüşümler, ulaşım ve kitle iletişiminin baş döndürücü gelişimi,devletler arası savaş ve barışın değişen yüzleri, kuşkusuz göçlerin de mahiyetini köklü bir şekildefarklılaştırmıştır. Beyin göçünden mübadeleye, emek göçünden savaş mağduru sığınmacılarakadar birçok göç ve göçmen türünün eş zamanlı görülebildiği modern dönemde, küreselleşmeylegelişen yeni yaşama imkânlarıyla fiziksel hareketlilikler olabildiğince kolaylaşmış vehızlanmıştır. Buradan hareketle, içinde bulunduğumuz çağda, hemen her ülkenin göç alan/verenya da her ikisini birden yaşayan ülkeler olarak göçten etkileneceği öngörülebilir. Elinizdeki kitap,konuyu kuramsal temeller ve güncel veriler ışığında bütüncül bir şekilde ele alan temel birbaşvuru kaynağı olarak hazırlandı. Bu bağlamda çalışma, araştırmacılar, öğrenciler ve konuya ilgiduyan okuyucular için nitelikli bir başlangıç çerçevesi sunmayı amaçlamaktadır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...