Keşke'lere Takılmayın

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Bir kervanın gece nöbetçisi uyuyakalır. Eşkıyalar gelir, kervanda ne var ne yok alıp götürürler. Sabahleyin kervandakiler, uyandıklarında bakarlar ki develerinin yerinde yeller esiyor. Hemen nöbetçinin başına üşüşürler. "Mallarımız, develerimiz nerede? Söyle bakalım, hesap ver!" Nöbetçi, çaresiz bir şekilde: "Gece hırsızlar geldi, ne var ne yok her şeyi alıp götürdüler." der. "Bre boynu kopasıca! Sen ne yaptın, peki?" Nöbetçi: "Ben ne yapabilirim? Bir tek kişiyim, onlar bir alay silahlı adamdı." diye savunur kendini.Kervandakiler: "Madem çoklardı, madem başa çıkamayacaktın, bağırıp çağırarak bizi uyandırsaydın!" derler. Nöbetçi: "Bağırmak istedim ama bana kılıç göstererek, 'Sus, yoksa canından olursun, seni öldürürüz.' dediler. Ben de korktum, korkumdan soluk bile alamadım. Ama eğer isterseniz şimdi dilediğiniz kadar bağırabilirim." der. Fırsatları kaçırdıktan sonra istediğiniz kadar bağırabilirsiniz ama ne fayda. Hayatlarını istedikleri gibi sürdüremeyenler, başkalarının hayatını yaşayanlar, çok geç iç hesaplaşma yaparlar. Bu hesaplaşma "Ah! Ahh!" diye başlayıp, "Keşke" diye sürüp, "Eğer" diye devam eder gider. "Hayat; 'Acaba'lar, 'Eğer'ler ve 'Keşke'lerle kaybedilmeyecek kadar kısa ve değerlidir!"
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...