Kur'an'da Edebî Tasvir

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Anneciğim!Bu eserimi sana ithaf ediyorum. Zira sen her Ramazan ayında evimizde hafızlar tarafından okunan Kur´an-ı Kerim´i -perde arkasında- huşu içerisinde dinlerdin...Sen Kur´an dinlerken yanı başında oynayıp gürültü yapacak olduğumda sert bir işaretle beni uyarır veya sessiz bir işaretle beni uyarır veya sessiz bir şekilde senin yanına oturur, okunmakta olan Kur´an-ı Kerim´i dinlerdim. Her ne kadar manasını anlamasamda kalbim onun ilahi mûsıkîsi ile dolup taşardı...Tek amacım vardı, o da Kur´an´ı ezberleyerek Allah´ın ihsan edeceği güzel bir sesle sana Kur´an okumam idi. Amacımın bir kısmı gerçekleşmiş ve ben hafız olmuştum. Anneciğim!Aramızdan ayrılıp gittin, ancak hayalimde, seni evde radyo başında Kur´an dinlerken canlandırıyorum. Öyle ki yüz hatların Kur´an´ın amaçlarını ve ince nüktelerini engin görüşün ve açık basiretinle anladığını gösteriyordu. Oğlu Seyyid.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...