Levamiü'l-hamidiyye; (sultan Abdulhamid Parıltıları )

  WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
  Hızlı Gönderi
  Güvenli Alışveriş
  İade ve Değişim
  "Ali Emîrî Efendi'nin Levâmiü'l-Hamîdiyye isimli eserionun Osmanlı hanedanına olan bağlılığını ve Sultan Abdülhamîd'eduyduğu muhabbetini gösteren en bariz örnektir.Bu metin Sultan Abdülhamîd'i yakinen tanıyan ve uzunsüre memuriyetinde bulunan bir şahsiyetin duygu ve düşünceleriniaksettirdiği gibi Sultan Abdülhamîd dönemine de ışıktutacak hüviyettedir.Zira II. Sultan Abdülhamîd anlatılırken uzun yıllar onundöneminin şair ve yazarlarınca neredeyse hiç sevilmeyen birpadişah olduğu iddia edildi.Elinizdeki bu çalışma söz konusu bu yargının ne denliyanlış olduğunu gösteren küçük bir örnek olması bakımındanönem arz etmektedir."
  TESLİMAT
   
  Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

  Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

  Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  ---

  Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

  Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
  Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

  Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

  Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
   
  Yükleniyor...