Sıfatû's-Safve - Allah Dostları (Şamua); Resulullah (sav), Ashabı ve Belde Belde Allah Dostları Hayatı ve Faziletleri

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Bu kitabı ortaya koymamdaki maksadım ilmi ile amel edenler, dünyaya kıymetvermeyenler, ahirete rağbet edenler, uyanarak ve iyi azıklar hazırlayarak ahirete istekliolanları zikretmek olduğundan ben de bu hali ile meşhur olanları zikrettim. Sırf ilim ilemeşhur olup da züht ve ibadet ile meşhur olmayanları es geçtim. Kitabıma ?Sıfatüs Safve' adını verince ona Peygamberimiz Muhammed SallallahuAleyhi ve Sellem'i zikrederek başlamayı uygun gördüm. Çünkü O, halkın en seçkini ve alemin önderidir.Bu kitabımız ancak kalpleri tedavi etmek, inceltmek ve ıslah etmek için ortayakonmuştur."İbn'ul Cevziİbn'ul Cevzi'nin hayatının tümü gerçekleri yakalamak, doğruları tespit etmek veyanlışları düzeltmekle geçmiştir.Bu ünlü ve değerli İslam alimi, ümmetin çöküş trendine hızla girdiği bir dönemdeyaşamış ve geniş kalabalıkların olduğu kadar dönemin halifelerinin de dikkatiniçekmiştir. Cesareti, güçlü iman ve samimiyeti sayesinde sözünü kimseden esirgememiş,bid'atçılara, hurafecilere, sapıklara ve İslam düşmanlarına karşı yoğun bir savaşvermiştir.Bu eser, yüzyıllardır zevkle okunmakta, alimler tarafından övülmekte ve şiddetle tavsiyeedilmektedir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...