XVII. Asrın Ortalarında Malatya Kazası; (Fizikî, İdarî, Sosyal ve İktisadî Hayat)

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Osmanlı şehir tarihi çalışmaları son yıllarda giderek artmakta ve önem kazanmaktadır.Bu çalışmaların hız kazanmasında Osmanlı dönemi arşiv kaynaklarının düzenlenmesive kolay ulaşılır olmasının katkısı önemli olmuştur. Diğer taraftan "Şehir tarihiçalışmaları nasıl yapılır?" sorusunun cevabı hakkında farklı düşünceler bulunmaktadır.Elinizde tutmuş olduğunuz bu çalışma XVII. yüzyılın ortasında (1657-1658) Malatya'yaait bir şer'iyye sicilinin bugünkü harflere çevrilerek "bir şehir tarihi düzeninde"değerlendirilmesi şeklinde yapılmıştır.Şehir tarihi çalışmalarına önemli bir katkı sağlayacak olan bu çalışma, Malatya tarihinedair önemli ipuçlarının gün yüzüne çıkmasına imkân sağlamaktadır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...