Miftâhu'l-Arabiyye (Arapça Öğretim Seti - Giriş Kitabı)

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
MİFTAHU'L ARABİYYE (Arapça Öğretim Seti)Arapçaya yeni başlayanlara özel farklı etkinlikler ve diyaloglarla Arapça öğretim setiArapça Pratik- Dinleme ile Arapça Okuma- Yazma konularıProfesyonel olarak hazırlanan ses dosyasıYetişkinlere hitap eden zengin içerikli ve renkli görselli muazzam bir eser,Arapça Pratik-Dinleme ile Arapça Okuma-Yazma konularının ayrı ayrı ele alındığı 7 ciltten oluşacak olan bu eğitim setinin ilk kitabı "giriş" mahiyetinde sıfır düzedeki öğrenciler için hazırlandı.Yetişkinler için hazırlanan ve tasarımı, içerdiği görselleri ile büyük bir emek ürünü olan eserin bütün dosyaları profesyonel bir şekilde seslendirildi. Miftâhu'l-Arabiyye ile sıfırdan Arapçaya başlayacaklar için oldukça kolay bir metotla Arapçanın öğretilmesi hedefleniyor.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...