Sarf Eski Baskı (yeni Dizgi)

  WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
  Hızlı Gönderi
  Güvenli Alışveriş
  İade ve Değişim
  Sarf Eski Baskı Yeni Dizgi1- Bütün yazılar yeni dizgi olarak yeniden yazıldı.2- Sayfalarda eski nüshaya sadık kalınarak düzenlemeler yapıldı.3-Ana metin- yan haşiyeler ve ara metin arasındaki haşiyeler şeklinde düzenlendi. 4- Ana metin: okunan metin kısmı.5- Yan haşiyeler: metnin kenarındaki yan haşiyeler.6- Ara metin arasındaki haşiyeler: ana metnin satırlarının arasındaki haşiyeler.7- Ayetler kur'anda olduğu gibi yazıldı ve tahricleri yapıldı.8- Sayfa tutar olarak eskiye bağlı kalındı.9- Metinde, haşiyelerde ve ara notlarda karışıklık olabilecek yerlere hareke konuldu.10- Eski kitabın sayfa numaraları alt tarafta verildi.11 Sayfalara ayrıca Türkçe rakamlar verildi."
  TESLİMAT
   
  Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

  Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

  Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  ---

  Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

  Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
  Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

  Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

  Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
   
  Benzer Ürünler
  Yükleniyor...