Ezkar Ve Deavat Külliyatı Ve Dua İlmihali 2.cilt

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ezkar ve Deavat Külliyatı ve Dua İlmihali 2.Cilt

Kıymetli okurlarım!

Bizlere duâ etmemizi emreden ve kabûlünü vaad eden Yüce Rabbimiz’e sonsuz hamd-ü senâdan, gece gündüz tüm saatlerini duâ ve zikirle geçiren Rasûlüllâh(Sallellâhu Aleyhi ve Sellem)e ve bu hususta ona hakkıyla ittibâ eden Ehl-i Beyt’i ile sahâbesine sınırsız salât-ü selâmdan sonra!

Mâlûmunuz vechile; bu fakir kardeşiniz elinizdeki bu eserin birinci cildini “Uyku Arasında Okunacaklar”dan başlayıp “Güneşin Doğuş ve Batış Vakitleriyle İlgili Okunacaklar” konusu dâhil 8 bölüm hâlinde sizlere arz etmiştim.

Bu ikinci ciltte ise sizlere:

“Sabah-Akşam Okunacak Sûre ve Âyetler”,
“Sabah-Akşam Okunacak Duâlar”,
“Sabah-Akşam Okunacak Zikirler”,
“Sâdece Sabah Okunacaklar”,
“Sâdece Akşam Okunacaklar”,

şeklinde 5 bölüm dâhilinde birçok hadîs-i şerîf ve rivâyetlerde geçen faydalı ve tesirli duâlar arz etmekteyim.

İlâvelerin fazla olmasından dolayı:

“Ezân ve Kāmetle İlgili Duâlar ve Zikirler”,
“Sabah Namazından Sonra Okunacaklar”,
“Sabah ve Akşam Namazlarından Sonra Okunacaklar”,
“Sabah ve İkindi Namazları Akabinde Okunacaklar”,
“Sâdece İkindi ve Akşam Namazlarından Sonra Okunacaklar”,
“Beş Vakit Namazdan Sonra Okunacaklar”,
“Uyku Öncesi Okunacaklar”,
“Gün İçinde Yapılacak Fazîletli Zikirler”,
“Belli Vakitlere Bağlı Kalmaksızın Okunacaklar”,
“Gece Okunacak Fazîletli Âyet-i Kerîmeler” ve
“Cumâ Gecesi ve Günü Okunacaklar” diye başlayan diğer bölümler 3. ve 4. cilde intikāl etmiştir ki inşâallâh bu cildin ardından kısa zamanda 3. ve 4. ciltler de çıkartılacaktır.

Bu yüzden o duâları birinci ciltte arayanlar bulamadıklarında şaşırmamalı, onları bu ciltte ve sonrasında tab edilecek 3. ve 4. ciltlerde kendilerine âit müstakil bölümlerinde aramalıdır.

Hâsılı; bu zamâna kadar matbû olan “Duâlarım” kitabındaki rivâyetlerin ekseriyeti, bir mislinden ziyâde ilâve duâlarla ve birçoğunda yer alan “Faydalı Mâlûmât” ile birlikte 4 cildin mecmûunda ancak cemedilebilecektir. Dolayısıyla her duâ kendisine âit başlık altında 4 cilt zımnında aranmalıdır.

Lâkin yataktan kalkarken başlayıp tekrar yatmadan önce okunacakların tümünü, ayrıca gün ve gece içinde okunacak bâzı fazîletli duâ ve zikirleri vird hâlinde tâkip etmek isteyenlere kolaylık olsun diye o duâların Arapça metinlerini 1. cildin sağ tarafından başlayan Arapça kısmında müstakil başlıklar altında cem ettik ki bu sâyede bütün zikirlerle amel etmek isteyenler diğer ciltlerin çıkmasını beklemeden bu fazîletleri elde edebilsinler.

Ayrıca sâdece bu ciltte geçen duâların metinlerini bu cildin sağ tarafından başlayan Arapça kısmına dercettik.

Allâh-u Te‘âlâ cümlemizi gaflet uykusundan îkāz eyleyip gece ve gündüz saatlerinde zikrine ve şükrüne muvaffak kılınan sa‘îd kullar zümresine ilhâk eylesin. Âmîn!

TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...