Günümüze Bakan Yönleri Ve Örneklerİyleİslam'ın AhlâkOkulu

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
..."O halde, iman etmemiş veya akidesi batıl olan bir kişinin, öncelikle ahlâki yönlerinidüzeltmeye çalışması ne kadar abesle iştigalse; sahih İslam akidesi üzerine iman etmiş Muvahhid birMüslümanın, ahlâkını güzelleştirmeye önem vermeyip, akide kitaplarının içinde boğulması da, aynışekilde kabul edilebilecek bir tutum değildir. Rabbi katında değerli ve hayırlı bir Mümin olarakanılmak isteyen her bir Müminin, derhal İslam'ın güzel ahlâkı ile süslenmeye ve nefsini terbiye edip,maneviyatını güçlendirmeye odaklanması gerekmektedir.İşte elinizde bulunun bu kitap, bu güzel niyetlere ve düşüncelere hizmet etmesi adına kalemealınmış ve 21 asrın Müslümanlarına, bu asra uygun örneklendirmeler ve misaller ile güncellenmiştir.Kitapta bahsedilen her bir ahlâk konusu, "Müminler bunu günlük yaşantılarında, evlerinde, işyerlerinde ve sosyal ortamlarında nasıl yaşayabilir ve hayata geçirebilir" kaygıları ile ele alınmış vezamanın ruhuna uygun bir dil ile anlatılmaya çalışılmıştır."
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...